X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Lodowisko

Lodowisko to kolejny temat gdzie możemy poćwiczyć rysowanie postaci w ruchu, a przy okazji przypomnieć sobie nasze zabawy i przygody na lodzie.
Rysujemy na kartce postać łyżwiarza i ją wycinamy.

Rysując postać pamiętajmy o „patyczkach” pomocnych przy chwytaniu proporcji oraz ruchu.

Teraz, gdy już mamy narysowanych naszych łyżwiarzy pora zająć się lodowiskiem. Łyżwy pozostawiają na lodzie ślady. Ponieważ nasi łyżwiarze ślizgają się pod dachem w świetle reflektorów, to linie rysowane przez ich łyżwy też są kolorowe.

Umieszczamy łyżwiarzy na lodowisku i już możemy podziwiać ich sprawność.

Jeśli nabraliśmy ochoty, to może spróbujmy pokazać również inne sporty zimowe.