X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Kalendarze

Koniec grudnia to już ostatni moment na przygotowanie kalendarza na następny rok. Możliwości jest wiele, najprostsza to oczywiście kupienie gotowego, można też zamówić kalendarz ze swoimi ulubionymi zdjęcia, ale my co roku podchodzimy do zadania ambitnie i robimy kalendarz artystyczny.
W zeszłym roku zrobiliśmy kalendarz z reprodukcjami obrazów stworzonych przez wielkich mistrzów malarstwa. Dzieła „reprodukowaliśmy” za pomocą kolorowych flamastrów. Ciekawe co zrobimy w tym roku?
Na stronie prowadzonej przez pana Przemysława Oziemblewskiego:
http://fotografiadlaciekawych.pl/
znaleźliśmy taką oto zachętę do pracy twórczej:
„Przyszedł już czas na kalendarze. Zatem wzorem lat poprzednich udostępniam kalendaria roczne i miesięczne w układzie na całą stronę oraz z wolną przestrzenią na własną twórczość. Możesz je pobrać za darmo i wykorzystać w dowolny sposób.”
Nie ma co czekać, wybierzcie odpowiedni dla siebie szablon i do dzieła!