X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Jaka to osoba?

Wycinamy z gazet oczy, usta, nosy i wybieramy części twarzy dla swojej postaci. Następnie rozmieszczamy je w odpowiednich proporcjach na kartce i przyklejamy.
Wymyślamy i domalowujemy resztę: uczesanie, karnację, wyraz twarzy, starając się nadać postaci osobowość. Technika dowolna, sprawdzą się farby, kredki, flamastry.