X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Drzewo genealogiczne

Zapewne nasze drzewo nie będzie tak rozrośnięte jak drzewo genealogiczne słynnego rodu Donaldów, ale z pewnością warto je zasadzić.

Zaczynamy oczywiście od narysowania drzewa. Jeżeli mamy liczną rodzinę to kartka formatu A3 może okazać się za mała. Na wszelki wypadek sklejmy dwie takie kartki, a najlepiej będzie jeśli użyjemy brystolu A1.
Następnie wycinamy małe kartoniki i rysujemy na nich podobizny naszych bliskich. Układamy je na drzewie i przyklejamy.

Jak widać wygląd drzewa i rozkład powiązań rodzinnych przedstawiamy  zupełnie dowolnie. Decyduje pomysłowość. Należy jedynie pamiętać, aby nikogo z naszych bliskich nie pominąć. Zwłaszcza tych, których kochamy najbardziej:-).