X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Buty z bajki

Dzieciaki z zaprzyjaźnionej czeskiej pracowni szykują się do wystawy pt. Buty przyjaciół człowieka, która odbędzie się 14 grudnia w Krnov w Villi Flemicha. Podejrzeliśmy ich w czasie pracy i jesteśmy zachwyceni. Buty wykonane techniką papier mache, czyli z masy papierowej, prezentują się imponująco, wszystko budzi podziw - rozmiary, kolory, kształty. Podejrzewam, że nawet Christian Louboutin byłby pod wrażenie.