X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

"W głowie Billa Gatesa"


Te zdjęcia to kadry z filmu pt: "W głowie Billa Gatesa". Zapewne nie trzeba Wam przedstawiać głównego bohatera tego filmu, twórcę Microsoftu, najbogatszego człowieka na ziemi. To między innymi  dzięki niemu komunikuję się teraz z Wami.


Bill Gates z racji tego, że jest tak bogaty, postanowił część swego majątku przeznaczyć na działalność filantropijną. I o tym głównie opowiada ten film. Żeby jednak rozwiązać jakiś problem dręczący ludzkość ( np.; wygrać z chorobą polio) należy dużo, jeśli  nie wszystko, o tym problemie wiedzieć.


I w tym momencie do akcji wkracza bohater drugiego planu, a mianowicie tajemnicza torba, którą Bill ciągle ze sobą nosi.


I wreszcie dotarliśmy do zadania dla Was - proszę dokładnie przyjrzeć  się „bohaterowi drugiego planu” i odpowiedzieć na pytanie:


Co zawiera torba Billa Gatesa i do czego jej zawartość jest mu potrzebna?


Odpowiedzi proszę przysyłać na adres kontakt@artkiddo.pl


Nagrodą za prawidłową odpowiedź jest ocena celująca z plastyki na koniec roku szkolnego 2019/20