X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Trzy wystawy

Wspólne wystawy z Pracownią Działań Artystycznych „Do Góry Nogami” to już tradycja. Za sobą mamy trzy wystąpienia z czego ostatnie było podwójne. Temat „Pieniądze albo życie” zaproponowała Miejska Szkoła Artystyczna w Krnov w Czechach.


 

Otwarcie wystawy miało miejsce w willi Flemicha, siedzibie miejskiego muzeum.


 

Nasze prace bardzo się podobały czeskiej publiczności.

Proponowano nam za nie dużo pieniędzy!


 


Skoro nie możemy w tym roku zrobić wystawy to chociaż powspominajmy poprzednie edycje. Zapraszam na stronę naszych przyjaciół:


Link na dole strony.