X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KONCERT

 


A oto skład instrumentalny naszego zespołu ( Zespołu Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim), który na razie można jedynie zobaczyć. Może w przyszłości uda się również ten zespół usłyszeć. Póki co, orkiestry z tego zestawu nie zrobimy, ale o jakieś ciekawe brzmienie można by się pokusić. Lista kandydatów jest otwarta, a zatem nasz zespół można uznać za przyszłościowy.


Mamy w składzie: gitary, pianina i fortepiany, wiolonczele, skrzypce i perkusję.