X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

DAJ GRYZA

 


Bardzo lubię wydawnictwo „Dwie Siostry”. Państwo Mizielińscy, to jedni z najsławniejszych autorów, publikujących swoje książki w tym właśnie wydawnictwie. Jak sławni? Na szerokim świecie, w każdej szanującej się księgarni, czy to w Nowym Jorku, Sydney, Tokio czy Amsterdamie znajdziecie książki małżonków Mizielińskich. Książki dla Was.
Polecaną obecnie przez wydawnictwo „Dwie Siostry” książką państwa Mizielińskich jest bogato ilustrowany przewodnik kulinarny po kuchniach świata „Daj gryza”. Pycha!


 


 


Każdy z nas ma swoje ulubione, domowe danie, często przygotowywane według „babciowego” jeszcze przepisu. Uzupełnijmy książkę Mizielińskich. Przyślijcie własne, bogato ilustrowane przepisy kulinarne. Najlepiej takie tematy bada się w praktyce, gdy samemu próbuje się przygotować, albo pomóc przygotować rodzicowi, przepisowe danie. Powodzenia i smacznego!