X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Pan Drewniak



W każdej pracowni pomieszkuje kątem Pan Drewniak, czasem towarzyszy mu Pani Drewniakowa. Ale żeby nie leżeli i nie próchnieli, a Pan Drewniak nie zamienił się w Pana Sztywniaka, należy zapewnić im trochę ruchu, dlatego od czasu do czasu gimnastykujemy Pana Drewniaka.

Każdy element (nogi, ręcę, głowę, tułów) rysujemy na kolorowym papierze i wycinamy. Kawałki układamy na białym papierze tak, by Pan Drewniak przyjął pozę ćwiczącego. Przyklejamy.
Dobry pomysł na lekcję wprowadzającą temat postaci.