X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Klasa dziecięca

W początkowym okresie, przedszkolnym i szkolnym, jesteśmy wyposażeni w  przyrodzoną zdolność plastycznej wypowiedzi. Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, nie uczą się malować. One po prostu malują. Malują tak jak ptak śpiewa. Ten okres to czas ARTKIDDO – czas spontanicznej dziecięcej twórczości.


 


Informacje praktyczne


Adres: Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 163/35


Klasa dla uczniów w wieku 6-12 lat.


Lekcje w wymiarze 1,5 godziny zegarowej raz w tygodniu, prowadzone są w grupach do 6 osób.


Cena: 110 zł/miesiąc


Zapisy trwają przez cały rok, o przyjęciu decyduje ilość wolnych miejsc.


Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez kontakt:


kontakt@artkiddo.pl


Telefon: +48 608 130 483